Filling the gaps between
TR EN
Techopedia
ŞİRKET KATALOĞU
ŞİRKET KATALOĞU
Haklar &
Tanımlar
18
Techopedia
Techopedia is a collection of articles about topics mentioned throughout the Cubera website.

CUBERA ALÇAK GERİLİM PANO ÇÖZÜMLERİ

CUBERA markası altında sunduğumuz Alçak Gerilim Pano çözümlerimiz, Uluslararası Sertifikasyonlara sahip, güvenilir, Müşteri isteklerini optimumum çözümlerle karşılayan, Modüler yapısı ile hızlı, çözümler üretmeyi hedef edinmiştir.

Partnerlik sistemi ile müşterilerine hızlı iletişim ve rekabetçi çözüm sunan CUBERA aynı zamanda. Bu sistem sayesinde satış sonrası 7/24 servis hizmeti de sunmaktadır.

Modüler Tip Pano Sistemleri

CUBERA markası altında sunduğumuz Alçak Gerilim Pano Çözümlerimiz modüler tip yapıda.

6300A'ya kadar olan elektrik pano sistemlerinin yapımı için çelikten standart modüller konseptine dayanmaktadır. Nispeten az sayıda standart parça kullanılarak, çeşitli standart bileşenlerden herhangi bir tür muhafaza inşa etmek mümkündür. CUBERA, alçak gerilim pano sistemleri şalt üreticilerinden bağımsızdır. Sertifikasyonları birçok salt üreticisi çözümleri ile sağlanmıştır. Modüler sistem hakkında daha fazla bilgi edinin sertifikasyonlarına ve Teknik değerlerine ulaşın.

SERTİFİKALAR VE TEKNİK DEĞERLER


Duvar Tipi Pano Çözümleri

CUBERA markası altında sunduğumuz Alçak Gerilim Pano Çözümlerimiz duvar tipi yapıda.

Standart ve Özel muhafazalar
CUBERA paslanmaz çelikten her tip standart veya kişiye özel muhafaza sunar. Müşterinin bireysel gereksinimlerindeki ayrılma noktasıyla, malzeme, renk, testler ve IP notu ile ilgili her türlü ısmarlama muhafazayı inşa ediyoruz.

Çözümlerimiz Standart olarak,

IP54 koruma sınıfında, RAL 7035 renginde
Genişlik; 600 ve 800 mm.,
Yükseklik; 600, 800, 1000, 1200, 1400, 1600, 1800, 2000 mm.
Derinlik; 150, 200, 250 mm.

Yüksek miktarda stok olarak sunulmak ile birlikte müşterilerimizin her türlü ihtiyacına karşı özel çözümlerde üretim yapmaktadır.
Duvar tipi panolarımız sunulan geniş aksesuar seçenekleri ile uluslararası standartlara tam uyumlu güvenilir çözümler olması yanında estetik olarak da kullanıldığı ortamlarda uyum sağlamaktadır.