Filling the gaps between
TR EN
Techopedia
ŞİRKET KATALOĞU
ŞİRKET KATALOĞU
Haklar &
Tanımlar
18
Techopedia
Techopedia is a collection of articles about topics mentioned throughout the Cubera website.

CUBERA HAKKINDA

CUBERA'yı en iyi üç kelime özetler: Değişim, güç ve verimlilik. Değişim çünkü CUBERA tablo ve modüler düşük voltaj panellerini bir standart içerisine yerleştirdi. Güç çünkü maliyetleri rasyonel tasarımlar ile çözümleyerek rakiplerine fark attı. Verimlilik çünkü Cubesoft yazılımı ile modüler tasarımların öncülüğü ve kalite kontrolünü başlattı.

İşte bu yüzden CUBERA ile değişim zamanı!

KISACA BİZ

Yenilikçi ve gelişim odaklı vizyonu, mühendislik Sanayi ekibimiz, verimlilik ve 20 yıllık tecrübesi-markalarımız çevre yaklaşımı temel alan, TESLAFORM ile bu boşluğu doldurmaya çalışıyoruz.

Markamız, CUBERA
CUBE — Küp, KUTU ERA — Çağ
ALÇAK GERİLİM MUHAFAZA KUTUSU YENİ ÇAĞ

Alçak gerilim panolarında değişim zamanı diyerek yola çıktık. Bilinen alçak gerilim pano üretim metotlarından vazgeçerek
Daha hızlı daha ekonomik ve kontrollü bir üretim prosesi geliştirdik.

Bilinen Pano Üretimi CUBERA Üretim Metodu
Özdenetim bize ne ifade eder?

KALİTE GÜVENCEMİZ: CUBERA KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

CUBERA partnerleri, Kurul sipariş formları ürün kalite kontrol Cubesoft üzerinden, Cubesoft yine iş akışı yönetim sistemi sırayla ortak kalite kapatılması için yerleştirilir tarafından otomatik olarak oluşturulur. Proje iş akışı, ancak, ortağın, bu formları doldurmanız kapalı olabilir. Ve geriye doğru izlenebilirlik kodu herhangi bir kapalı formlarla kodu sipariş kaydedilir aracılığıyla yapılıyor. Bu form yönetimi tarafından rapor ve CUBERA partner temelinde değerlendirilir. Buna ek olarak, aylık bazda tüm mevcut ürün geliştirme ve ürün geliştirme ortakları ve sonuçları bu bilgi de planlanan çalışmaları ışığında değerlendirilir.

CUBERA Global Ağı

Üç farklı kıtadan partnerlerimiz ile CUBERA kuruluşundan itibaren küresel bir şirket haline geldi.

Dünya Çapındaki Ofislerimiz

Yenilikçi ve gelişim odaklı vizyonu, mühendislik Sanayi ekibimiz, verimlilik ve 20 yıllık tecrübesi-markalarımız çevre yaklaşımı temel alan, TESLAFORM ile bu boşluğu doldurmaya çalışıyoruz.

Toplam Personel Sayısı (Nisan 2019)
60+
Kariyer Olanakları

CUBERA misyonu ilham, kurşun, ve dünya çapında müşterileri için düşük enerji panelleri iş oluşturun. Şimdi bize katılın!

Detaylı bilgi